Licznik odwiedzin:
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin

II MARSZ NORDIC WALKING NA RYNKU 22.05.2011 - dystans 4 km

W przepięknej pogodzie odbył się II MARSZ NORDIC WALKING NA RYNKU przy IX MIĘDZYNARODOWYM BIEGU WENEDÓW w Koszalinie. Impreza była bardzo udana i budująca jest coraz większa frekwencja maszerujących z kijkami, a największą frajdę sprawiało ogladanie tych najmłodszych, którzy bardzo dzielnie szli i swoją sportową postawą promowali Nordic Walking.

Bardzo cieszy wspaniały wynik Iwonki Pełki z naszej Szkółki, która z czasem 32 min 18s, w swojej kategorii wiekowej zajęła pierwsze miejsce.

Upalna pogoda, czyli wysoka temperatura i gorący asfalt sprawiły, że trasa była bardzo ciężka, tym większy podziw dla uczestników. Wszyscy wiemy, że Iwonka jest bardzo szybka, co potwierdziła na zawodach. Wspaniale, że swoją pasję chodzenia z kijkami dzieli ze swoim mężem Januszem, który w kategorii Panów z czasem 27 min. 58s. zajął bardzo dobre 9 miejsce (ja niestety nie startowałem, ale byłem sędzią).

Iwonka i Janusz - w imieniu swoim oraz wszystkich koleżanek i kolegów, z którymi wspólnie ćwiczymy w Szkółce

WIELKIE GRATULACJE - TAK TRZYMAJCIE !!!

Pierwsze miejsce w marszu Nordic Walking - Open z czasem 24 min. zajął Mirosław Bierkus