Licznik odwiedzin:
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin

OTWARCIE TRAS NORDIC WALKING W BORNEM SULINOWIE - 30.04.2011r.


Przybywa na mapie Polski miejscowości "pozytywnie zakręconych" fenomenem Nordic Walking. Do grona tej coraz większej rodziny dołącza Borne Sulinowo z przepięknymi trasami biegnącymi po terenach byłych poligonów wojsk radzieckich. Gmina przygotowała 3 trasy o dystansach 3,5, 6,4 i 10 km (szczegóły w załączonych materiałach).

 

W imieniu Samorządu oraz swoim własnym zapraszam wszystkich chodzących z kijkami oraz tych, którym taka forma spedzania czasu dopiero rodzi się głowie na uroczyste OTWARCIE TRAS NORDIC WALKING W BORNEM SULINOWIE, które będzie miało miejsce 30.04.2011r o godz. 10.00 (zbiórka koło Urzędu Miejskiego - parking przy ul. B.Chrobrego).

 

Szczegółowy program znajduje się w załączniku. Po wspólnym marszu połączonym z prezentacją prawidłowej techniki będziemy mieli okazję posmakować prawdziwej wojskowej grochówki.

* będzie możliwość wypożyczenia lub zakupu kijków.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAM !!!

 

http://www.chodzezkijami.pl/events/245

 

TAK BYŁO !!!

 

Otwarcie tras Nordic Walking w Bornem Sulinowie przeszło do historii. Na starcie stanęła ponad setka Nordic Walkerów. Bardzo dziękuję wszystkim, za tak liczne przybycie.

 

Jako współorganizatorowi nie wypada mi oceniać jak impreza wypadła, ale bardzo się ucieszyłem jak słyszałem pozytywne opinie oraz gratulacje i słowa, że się podobało. Dopytywanie o kolejne imprezy Nordic Walking w Bornem Sulinowie odbierałem jako potwierdzenie tych opinii, a oklaski na zakończenie były nawiększą nagrodą.

Dziękuję !!!

 

Serdecznie Dziękuję pracownikom Urzędu Miejskiego i Centrum Informacji Turystycznej w Bornem Sulinowie za wyśmienite przygotowanie imprezy oraz Mirkowi Bierkusowi i Beni Mikrut za pomoc w przeprowadzeniu  inauguracyjnego marszu.

 

ZAPRASZAMY NA TRASY NORDIC WALKING DO BORNEGO SULINOWA !!!

 

http://www.gawex.pl/informacje/wideo/288

 

http://www.bornesulinowo.pl/Wydarzenia/Rok-2011/Nordic-otwarcie/nordic-otwarcie.htm

 

Zerknijcie do Galerii, gdzie pojawią się fotki z imprezy oraz linki do artykułów i relacji z imprezy.